Relax

aquacityAk si chcete oddýchnuť v akomkoľvek počasí, v blízkosti sa nachádza AQUACITY (termálne kúpaliská, vodné atrakcie, kryté bazény, sauny, masáže) tenis.kurty a športový areál (zimný a futbalový štadión). Otvorené celoročne.

Atrakcie

Bungee jumping, vyhliadkové lety, splav Dunajca na drevených pltiach, lietanie s inštruktorom na dvojmiestnom padáku, jazda na koňoch, jazda na koňskom záprahu, turistika.

Historické mestá

Poprad (kostol sv.Egídia, evanjel.kostol, Immaculata, synagóga, podtatranské múzeum, nákupné centrá), Spišská Sobota (kostol sv.Juraja, mestský dom, meštianske a garbiarske domy), Kežmarok (hrad, múzeum bytovej a meštianskej kultúry, červený evanj.kostol, drevený artikulárny kostol, lýceum s knižnicou, festival Európske ľudové remeslo), Sp.Belá (kaštieľ v Strážkach, múzeum J.M. Petzvala), Starý Smokovec (rekreač.kúpeľné stredisko, lanovka na Hrebienok, Mariánsky kostol, 6 zjazdových tratí), Tatranská Lomnica (lanovka na Lomnický štít - 2632mnm, botanická záhrada, múzeum TANAPu, hvezdáreň, 6 zjazdových tratí), Veľká Lomnica (27 jamkové golfové ihrisko), Ždiar (7 zjazdových tratí).